Graag willen wij aan u voorstellen:

raymon.jpg

Raymon Cazemier en Edwin Renkema. Raymon als nieuwe collega voor de functie verkoper binnendienst en Edwin in zijn nieuwe functie als hoofd verkoop.

Verkoper binnendienst

Raymon is in juni bij Bossers & Cnossen in dienst gekomen als verkoper binnendienst. Raymon heeft ruime ervaring in de telecomsector en zal daarom een grote bijdrage kunnen leveren in de groei van de nieuw benoemde productgroep datacommunicatie.

Daarnaast zal Raymon door zijn uitgebreide ICT kennis ondersteuning bieden bij het samenstellen van offertes voor onze klanten en ondersteuning bieden aan de accountmanagers.

Raymon is voor sommige collega’s een bekend gezicht. Hij is werkzaam geweest bij het vorig jaar overgenomen bedrijf Digihuis en via een oud-collega weer in contact gekomen met Bossers & Cnossen. Raymon is woonachtig in Groningen en mag in zijn vrije tijd graag sporten, op een terrasje zitten en vrienden bezoeken.

Hoofd verkoop

Edwin is zijn ICT carrière gestart in september 1999 bij SCG automatisering BV en is na de overname van SCG automatisering BV in juli 2004 door Bossers & Cnossen doorgegroeid naar de functie van senior accountmanager. Edwin heeft het laatste jaar als teamleider bewezen leiding te kunnen gegeven aan een groep mensen door planmatig, gestructureerd en motiverend te werk te gaan. Mede door de behaalde resultaten van zijn team is door de directie besloten om Edwin te benoemen tot hoofd verkoop. In deze nieuwe functie geeft hij leiding aan 10 verkopers. We hebben er het volste vertrouwen in dat hij de afdeling verkoop verder kan uitbouwen tot een succesvol team. Wij wensen beide heren erg veel plezier en succes bij het uitvoeren van hun nieuwe functie!

Wasaweg 3 - 9723 JD Groningen - T 050 850 69 00 - F 050 850 69 09 - Contactformulier - RSS feed RSS feed - Twitter Volg ons op Twitter