Op woensdag 8 juni waren zo’n zeventig klanten en niet klanten, werkzaam in het onderwijs, aanwezig op de voorlichtingsmiddag ‘Trends & ICT in het onderwijs’ van Bossers & Cnossen.
De bezoekers hebben tijdens verschillende sessies kennis gemaakt met innovatieve ICT-producten en diensten voor het onderwijs, gedemonstreerd door verschillende partners van Bossers & Cnossen. Zo heeft IBM haar nieuwste cloudoplossing gedemonstreerd, Cisco laten zien hoe makkelijk videoconferencing tegenwoordig werkt en was Canon aanwezig met de nieuwste, voor het onderwijs geschikte, printapparatuur. Daarnaast waren er lezingen van HP (het nieuwe WebOs), Activ (digitale schoolbord + accessoires) en Albért Kerkhof van de Rijksuniversiteit Groningen. Hij heeft de bezoekers vol enthousiasme verteld over het onlangs geïnstalleerde automatische videoregistratiesysteem voor het opnemen van colleges van de Rijksuniversiteit.
Hoogtepunt van de middag was het optreden van Rob Creemers. Rob Creemers is trendwatcher en volgt en analyseert alle ontwikkelingen in de ICT sector op de voet. Op basis van zijn routine, kennis, discipline en een uitgebreid eigen netwerk, is hij in staat om de huidige overvloed aan onderling verbonden onderwerpen en bronnen te verwerken in een multimediale presentatie. Deze heeft hij op de onderwijsmiddag bij ons gegeven.
Wij hebben met deze middag de bezoekers een beeld kunnen geven welke rol ICT de komende jaren gaat spelen in het onderwijs. Wij danken de bezoekers voor hun komst en zien ze graag weer terug bij ons aan de Wasaweg.