Bossers & Cnossen is één van de drie genomineerden voor de Abel Tasmanprijs, de ondernemingsprijs van de provincie Groningen.
De stichting Groninger Ondernemingsprijs organiseert deze maand voor de 14e keer de uitreiking van de Abel Tasmanprijs. Bedrijven uit de provincie Groningen konden hiervoor voorgedragen worden door gemeenten en bedrijvenverenigingen. De gemeente Groningen heeft ons dit jaar voorgedragen als kandidaat voor deze prijs. De jury heeft gister, tijdens de bekendmaking bij Dorhout Advocaten, besloten dat wij één van de drie genomineerden zijn.
Criteria waarop de aangedragen bedrijven beoordeeld zijn, is de originaliteit en duurzaamheid van het ondernemerschap, de kracht van de product/markt combinatie(s), de mate van innovativiteit, strategische visie van management/directie, de marketingstrategie, het imago van het bedrijf, het kwaliteitsbeleid, het milieubeleid en de financiele positie en het personeelsbeleid.
Op donderdag 29 september vindt de uitreiking van de Abel Tasmanprijs plaats. Wij zijn samen met de twee andere genomineerden uitgenodigd, om tijdens een televisie uitzending vanuit Martiniplaza, de uitreiking live mee te maken.
‘Een hele eer dat wij gekozen zijn. Wij mogen er met z'n allen trots op zijn dat wij als één van de beste beoordeeld zijn op bovengenoemde selectiecriteria. Mijn kleine toespraak gister had als thema “Bossers & Cnossen van Kloon naar Cloud” en dat typeert ook precies ons bedrijf. Wij zijn al bijna 25 jaar in staat om op de juiste momenten goede keuzes te maken in welke producten en diensten we aanbieden aan onze loyale klanten en ook steeds meer nieuwe klanten’, aldus Jeroen Bos, algemeen directeur.
Meer informatie over deze prijs: www.ondernemingsprijs.nl

