Bossers & Cnossen wint de IBM Business Partner Award for Service Innovation of the Year 2011.
Ruim een jaar na het aangaan van de relatie met IBM zijn wij beloond met deze bijzondere Award. De prijs is ons toegekend omdat wij rondom de IBM cloudoplossingen de meest innovatieve toegevoegde waarde als business partner hebben geleverd. Tijdens de jaarlijkse IBM Business Partner University heeft Jaap Kommandeur, programmamanager bij Bossers & Cnossen, de prijs in ontvangst mogen nemen. Deze Award is een uitzonderlijke blijk van de waardering van IBM.
Wij hebben deze prijs in ontvangst mogen nemen, omdat wij naast het uitvoeren van een aantal concrete cloudprojecten met IBM ook op een innovatieve manier onze meerwaarde als businesspartner het afgelopen jaar hebben laten zien. Daarnaast gaf IBM aan dat onze salesfocus op deze diensten ook van belang is geweest bij de afweging voor het toekennen van de prijs.
‘Wij zijn de relatie met IBM op onder meer het gebied van cloudoplossingen aan gegaan, omdat dit een unieke kans biedt onze mix aan producten en diensten toe te voegen aan virtuele ICT omgevingen. IBM is op dit moment de enige fabrikant die het volledige “billing” en “provisioning” systeem op orde heeft omtrent cloudoplossingen. Het is na een jaar van intensieve samenwerking voor ons een grote eer om deze prijs te winnen, wij zijn oprecht trots.’aldus Jaap Kommandeur.
Wij kijken ernaar uit de prettige samenwerking met IBM te continueren en hopen volgend jaar opnieuw de Award in de wacht te kunnen slepen.

